TANOKI PLUS
jony ujemne dalekie promieniowanie podczerwone

FAQ

 1. Jaki jest skład Plastrów TANOKI?
  • Turmalin (minerał)
  • Sproszkowany sok drzewa eukaliptusowego
  • Ocet bambusowy
  • Chitosan
  • Witamina C pochodzenia naturalnego
  • Ocen drzewny
  • Sproszkowane wyciągi z grzyba (chiński Agaricus)

  Oświadczenie:

  Plastry Tanoki Detox Patch nie posiadają w swoim składzie żadnych substancji szkodliwych, uzależniających, trujących lub psychotropowych, lub w inny sposób mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie człowieka.

  Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.

 2. Jak działają Plastry TANOKI?

  Plastry oczyszczające jest przeznaczony do naturalnego oczyszczania organizmu człowieka z toksyn. Wykorzystują przy tym mechanizm wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej- refleksologii. Substancje aktywne poprawiają kondycję zdrowia i sprawiają odczuwalne i widoczne efekty poprawy stanu zdrowia. Okłady plastrów wzbogaconych w składniki naturalne różnego typu przynoszą podobne efekty jak w terapii akupunkturowej i akupresurze- leczeniu przez ucisk. Składniki zawarte w plastrach mają za zadanie rozgrzewać skórę stóp powodując rozszerzenie obecnych w nich porów, w efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są wyciągane przez skórę z krwi i układu limfatycznego.

 3. Dlaczego należy przyklejać plastry na stopy?

  Ludzie są tak skonstruowani, że w stopach, które utrzymują ciało, gromadzą się substancje toksyczne. Można to zaobserwować codziennie na przykładzie przebarwionych wieczorem skarpetek, po nieprzyjemnym zapachu stóp lub po spuchniętych zmęczonych stopach. Nagromadzone toksyny w ciele mogą prowadzić do opuchliny nóg, zmęczenia i nawet dysharmonii ciała, na wskutek zaburzonego metabolizmu.

  Na podeszwie stopy znajduje się około 60 zakończeń węzłów nerwowych, które w tradycyjnej orientalnej terminologii medycznej, nazywa się rdzeniowymi/centralnymi punktami akupunktury.

  Stymulacja wybranych nerwów odpowiadających wybranym organom ludzkiego ciała, aktywizuje właściwe narządy i polepsza krążenie krwi. Innymi słowy, jeżeli będziemy stymulować igłą do akupunktury zakończenie nerwowe odpowiadające Twojemu sercu, to Twoje serce zareaguje i zaktywizuje się (zasady akupunktury stóp).

 4. Jak długo należy stosować plastry?

  Plastry TANOKI i TANOKI Detox Plus najlepiej naklejać codziennie przez pięć dni z rzędu a następnie robić dwa dni przerwy. Zaleca się potworzyć ten proces trzy razy z rzędu (potrzeba na to 3 opakowania plastrów TANOKI).

  Jeżeli substancje toksyczne zostały już wyeliminowane (poznamy to po tym że Plastry TANOKI Detox Plus są suche i czyste) należy przerwać kurację. U osób które mają poważne dolegliwości lub przez długi okres czasu brały w przeszłości leki, stopy dość długo mogą wydzielać toksyny i wilgoć. Ponieważ substancje toksyczne odkładają się w naszym organizmie na przestrzeni czasu wskazane jest powtórzyć kurację w przyszłości (najlepiej dwa razy do roku).

 5. Czy są jakieś przeciwwskazania w używaniu plastrów? Czy można stosować je w innych miejscach niż stopy?

  Nie wolno używać Plastrów podczas ciąży i karmienia piersią, przez dzieci do lat 14, oraz osoby uczulone na składniki wymienione w składzie plastrów.

  Plastry TANOKI oraz w szczególności TANOKI Detox Plus można przyklejać w innych miejscach niż stopy, np. na kolanach, łokciach, plecach itp - może to przynieść ulgę w różnego rodzaju schorzeniom miejscowym) .

  Nie stosować na oczy i genitalia, oraz miejsca z otwartymi ranami.

 6. Jakich korzyści dostarczają plastry oczyszczające TANOKI ?
   Główne efekty możliwego działania:
  • Doprowadza organizm do stanu homeostazy*
  • Reguluje i odciąża układ immunologiczny *
  • Poprawia i wspomaga krążenie krwi *
  • Oczyszcza organizm podczas snu
  • Działa kojąco na układ nerwowy
  • Poprawia koncentrację *
  • Łagodzi stany lękowe
  • Daje uczucie lekkości i witalności *
  • Poprawia jakość snu
  • Dodaje energii i poprawia jakość życia
  • Regeneruje uszkodzone i nadwyrężone mięśnie, stawy, tkanki *

  * dotyczy w szczególności działania plastrów TANOKI Detox Plus.

Działanie plastrów oczyszczających Tanoki opiera się na refleksologii i akupresurze.

- Akupresura polega ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu określonych miejsc na ciele człowieka.

- Refleksologia to metoda terapii holistycznej. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na stopach, zwanych refleksami. Mówi ona, że każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Według osób zajmujących się tą metodą poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. Wspomaga się w ten sposób naturalny proces samoleczenia organizmu.

jony ujemne dalekie promieniowanie podczerwone

Plastry oczyszczające TANOKI oraz TANOKI Detox Plus łączą tradycyjną mądrość wschodu z współczesnym stylem życia. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą stosowanie tego produktu. Zawierają starannie dobrane, unikalne substancje naturalne. Są to bezpieczne plastry oczyszczające skórę, które działają nawet podczas naszego snu.

Plastry TANOKI są pomocne m.in. w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia i jakości snu, a także ogólnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

DZIAŁANIE

Plastry Oczyszczające TANOKI działają miejscowo na skórę. Nie ma obawy, że mogą negatywnie wpływać na narządy wewnętrzne.

Już po pierwszym zastosowaniu plastra to oczyszczanie staje się oczywiste.

Jeśli założysz je na noc, rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemno-brązowo lub czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu.

Składniki zawarte w Plastrach TANOKI rozgrzewają skórę, powodując rozszerzenie porów, w efekcie nagromadzone toksyny i zanieczyszczenia pod wpływem ciśnienia osmotycznego są "wyciągane" przez skórę na zewnątrz ciała.

dalej

SKŁAD

 • Turmalin: minerał (kamień półszlachetny), źródło jonów ujemnych. Powoduje emisje promieniowania podczerwonego, co wpływa bardzo korzystnie na krążenie krwi ludzkiego ciała i wzmacnia system immunologiczny. Neutralizuje szkodliwe działanie toksyn w organizmie.
 • Sproszkowany sok drzewa eukaliptusowego o silnym działaniu antyinfekcyjnym skierowanym przeciwko: wirusom, bakteriom i zakażeniom grzybiczym.
 • Ocet bambusowy: Przetworzone w sposób naturalny składniki drzewa bambusowego, mają zdumiewającą zdolność chłonąć toksyny przez skórę.
 • Chitosan: wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany. Posiada również doskonałe właściwości żelujące, tworzy błonę, która chroni skórę.
dalej wstecz
 • Witamina C: pochodzenia naturalnego, to antyoksydant i konserwant.
 • Ocen drzewny: Oczyszcza, detoksykuje oraz wchłania i redukuje toksyny. Może poprawić nasze krążenie krwi, co zaś może przynieść ulgę w znużeniach, bólach głowy, podwójnym widzeniu, ciśnieniu krwi, artretyzmie.
 • Sproszkowane wyciągi z pieczarki (chiński Agaricus ) gwarantujące wysoką zawartość Beta-1-3/1-6-D-glukanu (bardzo silne antyoksydanty) oraz efektywnych polisacharydów i lecytyny, które usprawniają działanie układu odpornościowego głównie poprzez aktywizację makrofagów i limfocytów T do niszczenia komórek intruzów (infekcji) i komórek nowotworowych.
dalej wstecz
Skład plastrów jest inny dla Plastrów TANOKI i TANOKI Detox Plus.

W składzie wymieniono wszystkie substancje dla obu rodzaju plastrów.

PRZECIWSKAZANIA: Nie wolno używać Plastrów podczas ciąży i karmienia piersią, przez dzieci do lat 14, oraz osoby uczulone na składniki wymienione w składzie plastrów.

OPAKOWANIE: Zawiera 10 sztuk plastrów aktywnych oraz 10 sztuk plastrów samoprzylepnych.

UWAGA: Produkt ten nie jest lekiem, oraz w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za diagnozowanie, leczenie lub zapobieganie chorobom.

wstecz