TANOKI PLUS

Wybierz województwo, w którym chcesz znaleźć dystrybutora

jony ujemne dalekie promieniowanie podczerwone

Plastry oczyszczające TANOKI oraz TANOKI Detox Plus łączą tradycyjną mądrość wschodu z współczesnym stylem życia. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą stosowanie tego produktu. Zawierają starannie dobrane, unikalne substancje naturalne. Są to bezpieczne plastry oczyszczające skórę, które działają nawet podczas naszego snu.

Plastry TANOKI są pomocne m.in. w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia i jakości snu, a także ogólnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

DZIAŁANIE

Plastry Oczyszczające TANOKI działają miejscowo na skórę. Nie ma obawy, że mogą negatywnie wpływać na narządy wewnętrzne.

Już po pierwszym zastosowaniu plastra to oczyszczanie staje się oczywiste.

Jeśli założysz je na noc, rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemno-brązowo lub czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu.

Składniki zawarte w Plastrach TANOKI rozgrzewają skórę, powodując rozszerzenie porów, w efekcie nagromadzone toksyny i zanieczyszczenia pod wpływem ciśnienia osmotycznego są "wyciągane" przez skórę na zewnątrz ciała.

dalej

SKŁAD

  • Turmalin: minerał (kamień półszlachetny), źródło jonów ujemnych. Powoduje emisje promieniowania podczerwonego, co wpływa bardzo korzystnie na krążenie krwi ludzkiego ciała i wzmacnia system immunologiczny. Neutralizuje szkodliwe działanie toksyn w organizmie.
  • Sproszkowany sok drzewa eukaliptusowego o silnym działaniu antyinfekcyjnym skierowanym przeciwko: wirusom, bakteriom i zakażeniom grzybiczym.
  • Ocet bambusowy: Przetworzone w sposób naturalny składniki drzewa bambusowego, mają zdumiewającą zdolność chłonąć toksyny przez skórę.
  • Chitosan: wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany. Posiada również doskonałe właściwości żelujące, tworzy błonę, która chroni skórę.
dalej wstecz
  • Witamina C: pochodzenia naturalnego, to antyoksydant i konserwant.
  • Ocen drzewny: Oczyszcza, detoksykuje oraz wchłania i redukuje toksyny. Może poprawić nasze krążenie krwi, co zaś może przynieść ulgę w znużeniach, bólach głowy, podwójnym widzeniu, ciśnieniu krwi, artretyzmie.
  • Sproszkowane wyciągi z pieczarki (chiński Agaricus ) gwarantujące wysoką zawartość Beta-1-3/1-6-D-glukanu (bardzo silne antyoksydanty) oraz efektywnych polisacharydów i lecytyny, które usprawniają działanie układu odpornościowego głównie poprzez aktywizację makrofagów i limfocytów T do niszczenia komórek intruzów (infekcji) i komórek nowotworowych.
dalej wstecz
Skład plastrów jest inny dla Plastrów TANOKI i TANOKI Detox Plus.

W składzie wymieniono wszystkie substancje dla obu rodzaju plastrów.

PRZECIWSKAZANIA: Nie wolno używać Plastrów podczas ciąży i karmienia piersią, przez dzieci do lat 14, oraz osoby uczulone na składniki wymienione w składzie plastrów.

OPAKOWANIE: Zawiera 10 sztuk plastrów aktywnych oraz 10 sztuk plastrów samoprzylepnych.

UWAGA: Produkt ten nie jest lekiem, oraz w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za diagnozowanie, leczenie lub zapobieganie chorobom.

wstecz